Vi är eldsjälar inom projektstyrning,

kommunikation & affärsutveckling.

Vad kan vi göra tillsammans?

Jonas Fagerson        jonas@combined.se              +46 70 309 90 79

Björn Ekholm          bjorn@combined.se              +46 70 344 11 30

Helena Conning        helena@combined.se             +46 70 693 66 74

Ulric Svensson        ulric@combined.se              +46 70 511 44 11

Anders Haraldsson     anders@combined.se             +46 70 790 77 37

Magnus Lorentzson     magnus@combined.se             +46 70 316 87 10

Patrik Berg           patrik@combined.se             +46 70 211 45 20

Jelaine Legaspi       jelaine@combined.se            +46 76 792 61 45

Björn Dahlgren        bjorn.dahlgren@combined.se     +46 70 655 01 71

Susanne Skata         sus@combined.se                +46 76 085 43 10

Gun Molin Jansson     gun@combined.se                +46 70 527 29 35

Dag Ström             dag@combined.se                +46 70 390 11 12

Philip Mannheimer     philip@combined.se             +46 70 869 09 10

Kontakt

 

Nu jobbar vi bland annat med...

Utveckling av kunskapsbank och hälsoportal för Reumatikerförbundet.

Ringla är en kommunikationskanal för innovativ vård och omsorg, såväl högteknologiska som förfinade arbetsprocesser.

Akademiska Husdagarna 2017.

Vinnvård filmer

C.S. Combined Services AB   ---   Västerkärr Skogsvägen 20 - 565 91 Mullsjö Sweden   ---   info@combined.se